"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
Idą święta!
2016-11-04

Świąteczne marzenia będziemy wkrótce udostępniać, ale w międzyczasie mamy do Was prośbę :) 1 listopada Jola - podopieczna Hospicjum Caritas w Olsztynie obchodziła swoje 18 urodziny! Chcielibyśmy z tej okazji zrobić jej niespodziankę i wesprzeć ją i jej rodzinę w codziennych trudach! Co potrzebujemy: 1) zabawki, które są miękkie (lubi je dotykać, głaskać) i wydają jakieś dźwięki - głośne: brzęczą, grzechoczą, mówią (bardzo utrudniony kontakt) 2) hipoalergiczne środki do pielęgnacji Joli, np. dobry szampon przeciwłupieżowy, balsam do ciała, oliwka do masażu. wszystkie rzeczy powinny do nas dotrzeć maksymalnie do 10.11. 12 listopada planujemy odwiedzić Jolę i zaśpiewać jej STO LAT

Szukamy kierowców!
2016-10-27

Co prawda do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze duuużo czasu, ale my już musimy rozpocząć przygotowania tegorocznej edycji rozwożenia prezentów, byśmy kolejny raz mogli spełnić marzenia dzieciaczków.

Idzie luty, podkuj buty
2016-10-17

"Idzie luty, podkuj buty" :) A luty w naszym charytatywnym kalendarzu wygląda tak :) Przypadkiem spasowało nam się z nazwiskiem, gdyż jest na nim Sebastian Luty - Ambasador Avalon Extreme Racing :) Zapraszamy serdecznie do zakupu kalendarza! Przedsprzedaż na naszej stronie w naszym sklepiku: http://www.mitsumaniaki.com/index.php… całkowity dochód przekazujemy na spełnianie marzeń dzieciaczków w ramach akcji MMDZIECIOM. Dochód uzależniony jest jednak od ilości sprzedanych kalendarzy. Wydawnictwo Arka ( http://arkadruk.pl/ ) przygotowało dla nas bardzo dobrą ofertę cenową, jednak musieliśmy kupić 1000szt. kalendarzy. Zatem dopiero po sprzedaniu ok. 220szt. kalendarza wychodzimy na 0. Zróbmy więc wszystko by sprzedać kalendarzy jak najwięcej! Kalendarze wkrótce dostępne też u wybranych Dealerów Mitsubishi i w innych instytucjach! O miejscach sprzedaży będziemy Was informować. Zapraszamy!

Piłka marzeń!
2016-10-13

Ilonki piłka od MMDZIECIOM z autografami Lechii Gdańsk jak widać cieszy nie tylko ją :) Serdecznie pozdrawiamy :)

Większego szczęścia nie ma!
2016-09-05

Z radością informujemy, że z pod opieki Promyczka został wypisany Jędruś. Dzięki sile rodziców droga Jędrka prowadzi ku życiu. Jędrkowi i rodzicom dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów w powracaniu do zdrowia.

Pomoc Bartusiowi!
2016-09-02

Patryk Schultz - założyciel Akcji MitsuManiaki Dzieciom wspiera w walce z chorobą Bartusia Banakiewicza. Patryk - jesteś SUPER GOŚĆ. Pomaganie z Tobą to prawdziwa przyjemność. Jeśli chcesz pomóc Bartusiowi udostępnij post lub wpłać dowolną kwotę na www. Zrzutka.pl/bartus

My również dziękujemy!
2016-08-31

Docenienie takiej pracy cieszy najbardziej :) !

Wyprawki dla dzieciaków z Hospicjum z Gdańska!
2016-08-30

Ruszamy z wyprawkami dla dzieciaczków z Pomorskiego Hospicjum dla dzieci z Gdańska! Te wszystkie wyprawki mogliśmy zakupić dzięki Wam- wszystkim, którzy zainteresowali się naszą Akcją. Transport paczek finansuje BS-Auto Dealer Skody z Grudziądza :-) Wyprawki dostarczone!

Namiot MM Dzieciom!
2016-08-27

Tak prezentuje się namiot naszej fundacji! Dzięki niemu, będziemy mogli sprzedawać gadżety na rzecz dzieciaczków na różnych imprezach motoryzacyjnych!

Wyprawki w Olsztynie!
2016-08-25

Wszystkie wyprawki dla dzieci, których nie było w domach pozostawione w Hospicjum Caritas w Olsztynie...

Strona: 1  2  3  4  5  6  7  


O projekcie »


"MitsuManiaki Dzieciom" zwana jest póki co akcją, wkrótce też zostanie stworzona forma prawna tej akcji (fundacja)

Założeniem Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest wspólna nasza pomoc w spełnianiu marzeń (oczywiście tych możliwych do spełnienia...) dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów na terenie Polski.

Przez spełnianie marzeń rozumiemy np.: Zakup komputera/laptopa, organizowanie udziału w rajdzie/ wejscia do boksów, wizyty ze znanym kierowcą rajdowym, itp itd..

Stroną www Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest www.mitsumaniakidzieciom.pl

Będziemy Państwa sukcesywnie informować o naszych akcjach , oraz marzeniach, które będziemy chcieli spełniać.

Odpowiedzialnym za Akcję "MitsuManiaki Dzieciom" jest Patryk Schultz. Zapraszam do kontaktu za pomocą zakładki "Kontakt"


MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com