"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 Marzenia Kaśki spełnione!
2013-04-20

Kolejne marzenie spełnione! Ekipa MitsuManiaki Dzieciom w składzie: Patryk Schultz, Maciej Zientarski i Hubert Ciuruś w środę 17.04.2013 odwiedzili Kasię i jej rodzeństwo. Przekazaliśmy pomoc finansową oraz wymarzone uzupełnienie mebelków a także dywan. Regalik został oficjalnie złożony przez Maćka i Huberta. Kaśka wraz ze swoim wymarzonym kotkiem Brooklyne'm przypatrywali się postępom prac.

Kaśka z rodziną miała również przyjemność podyskutować telefonicznie z kolejnym przyjacielem naszej akcji - Rafał Jemielita , który opowiadał rodzinie o swojej pracy i przygodach związanych z pracą w telewizji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia kolejnego marzenia, a w szczególności: Mitsubishi Motors Polska, Auto-Krak, Bodo Engemann, mitsumaniakowi "Xylen" oraz wszystkim innym MitsuManiakom i osobom licytującym nasze produkty. To dzięki Wam możemy spełniać kolejne marzenia! Dziękujemy również naszym przyjaciołom - Maciej Zientarski oraz Rafał Jemielita za obecność i pomoc przy organizacji i przekazaniu prezentów!

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com