"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 Urodziny u Kamilka!
2013-02-06

Kolejne marzenie spełnione !!!
Dzięki Wielkim sercom naszych MitsuManiaków: Blondi, Morfi, mAGDA i mjsystem, urodziny Kamilka były pełne wrażeń! Najpierw pielęgniarka, Pani Monika wręczyła w imieniu hospicjum grę Fifa 2013. Wtedy Kamil na długo zniknął na boiskach europejskich :-)

Później przyjechaliśmy my - przedstawiciele Akcji MitsuManiaki Dzieciom - Blondi, Morfi, mAGDA i mjsystem.
Kamil czekał w drzwiach z wielkim uśmiechem. Ma troje wspaniałego rodzeństwa. Wszyscy bardzo podekscytowani gośćmi. Mama Basia, (wspaniała mama) opowiedziała nam o chorobie Kamilka. Ta drobna kobieta wnosi go i znosi z czwartego piętra. Każdy wysiłek dla Kamilka to zagrożenie dla jego serca. Nie jest jej łatwo, ale widać od razu, że to zgrana i kochająca się rodzina, każdy każdemu chętnie pomaga.
Co to byłby za wyjazd, gdyby nie fakt, że pojechaliśmy spełnić tam marzenia 14-latka. Dostał od nas wymarzony sterowany radiem helikopter oraz masę gier na PS(zasługa Blondi i Morfiego)!
Nam natomiast mama Basia nałozyła po wieeeeelkim urodzinowym kawałku tortu. Mniam.
Kamil! 100 lat i super zdrowia zyczą Ci Mitsumaniaki.

I jeszcze jedno... Kiedy wychodzilismy Kamil powiedział, że to Jego najlepsze urodziny w życiu i to chyba jest najlepsze podsumowanie....

W imieniu Akcji MitsuManiaki Dzieciom Dziękuję Blondi, Morfiemu, mAGDZie i mjsystem za możliwość spełnienia kolejnego marzenia!

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com