"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 LICYTACJA NA RZECZ MMDZIECIOM! KOSZULKI Z AUTOGRAFEM OD KLAUDII PODKALICKIEJ I JOANNY MADEJ!
2012-12-11

Zapraszamy do licytacji Oficjalnych koszulek MMDzieciom przygotowanych razem z Mitsubishi Motors Polska z autografami osób, które przyłączyły się do naszej Akcji.

Licytację przeprowadzimy w tym temacie.
http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=77115icytujemy od kwoty 20zł. Wygrywają 2 najwyższe kwoty.

Prosimy bez komentarzy. Tylko licytowana kwota. Komentarze będą usuwane.

LICYTACJA TRWA DO 22 GRUDNIA 2012r. do godz. 20.00

Uzbierane kwoty z licytacji przekażemy na spełnianie marzeń dzieci nieuleczalnie chorych przebywających w Hospicjach na terenie całej Polski, oraz na aktualnie dwie prowadzone zbiórki:
- specjalistyczny fotelik samochodowy dla 6 letniego Bartusia
- pomoc w sfinansowaniu operacji dla naszej MitsuManiaczki Amelii


Każda z osób, które przyłączyły sie do Akcji podpisywania naszych Oficjalnych koszulek otrzymuje od nas tytuł Honorowego Mitsumaniaka!

Licytacja dotyczy 2 szt. koszulek z autografami Klaudii Podkalickiej i Joanny Madej - załogi rajdowej otoMoto Team (jeżdżącej oczywiście w Mitsubishi Pajero :-)).
Klaudia Podkalicka - Kierowca rajdowy i wyścigowy (otoMoto Team), najszybsza kobieta w Kia Picanto Cup i w 46. Rajdzie Barbórki. Wicemistrzyni ADAC Logan Cup.
Joanna Madej - Mistrz Polski w klasie Super 1600 w 2007 roku i II wicemistrz Polski w Rajdowym Pucharze Peugeota 206 w 2002 roku.

2 koszulki - XL, L. Osoba licytująca najwyższą kwotę wybiera rozmiar spośród dostępnych koszulek, później następna osoba, itd.

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com