"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
MitsuManiaki Dzieciom w Warszawskim Hospicjum!
2012-10-25

Dnia 23.09.2012r. przedstawiciele Akcji MitsuManiaki Dzieciom odwiedzili Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
Pojawiliśmy się na spotkaniu dla rodzeństwa chorych dzieci, które aktualnie są pod opieką hospicjum oraz dla rodzeństwa w żałobie, który stracili siostrę lub brata.

Dzieci miały okazję obejrzeć i odbyć krótką przejażdżkę trzema pojazdami marki Mitsubishi - dzięki uprzejmości Mitsubishi Motors - elektrycznym Mitsubishi I-Miev, dzięki uprzejmości dealera Mitsubishi - Japan Motors - terenowym Mitsubishi Pajero oraz pojazdem o sportowym zacięciu - Mitsubishi Legnum.
Zaproszenie na odwiedziny w Hospicjum przyjęły takie postaci jak:
- Jarosław Maznas - dziennikarz Motoryzacyjny,
- Robert Herba - były kierowca rajdowy, mistrz Polski
- Jacek Rathe - pilot rajdowy, m.in. Roberta Herby
Po przedstawieniu aut i krótkich przejażdżkach przedstawiciele i przyjaciele Akcji MitsuManiaki Dzieciom wraz z Dziećmi przenieśli się do budynku Hospicjum, gdzie czekał wszystkich poczęstunek wraz z grillem.
Nasi przyjaciele - Robert Herba i Jacek Rathe opowiadali o swoich rajdowych przygodach, oraz ciekawostkach z rajdowego świata, natomiast Jarek Maznas opowiadał o kulisach nagrywania programu "Automaniak", a także o nowym współprowadzącym program - słynnym byłym Stigu z programu Top Gear - Bennie Colinsie.
Opowieści nie było końca, dzieciaki słuchały z wielką ciekawością, niestety każde przyjemne chwile muszą dobiec końca....
Na pożegnanie przyjaciele naszej Akcji rozdali autografy i pożegnali się z dzieciakami!
Serdecznie dziękujemy w imieniu Akcji MitsuManiaki Dzieciom za ugoszczenie nas w Hospicjum, mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ucieszyć Dzieci z rodzin objętych tak ciężką tragedią jaką jest nieuleczalna choroba ponownie!
Więcej zdjęć w zakładce "Galeria"

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com