"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 Świętujemy Urodziny Mateusza!
2016-04-17

Wczoraj odwiedziliśmy Mateusza, którego marzeniem było po prostu pójść na spacer, odwiedzić sopockie Molo i spędzić miło swoje 19 urodziny. Dzięki uprzejmości Dealera Mitsubishi Motor Centrum z Gdańska mogliśmy Mateuszowi przedstawić nowe Mitsubishi Outlander PHEV i przewieźć jego i jego rodzinę do Sopotu, gdzie czekało na Mateusza wiele atrakcji.

Wczoraj odwiedziliśmy Mateusza, którego marzeniem było po prostu pójść na spacer, odwiedzić sopockie Molo i spędzić miło swoje 19 urodziny. Dzięki uprzejmości Dealera Mitsubishi Motor Centrum z Gdańska mogliśmy Mateuszowi przedstawić nowe Mitsubishi Outlander PHEV i przewieźć jego i jego rodzinę do Sopotu, gdzie czekało na Mateusza wiele atrakcji. W nadmorskiej restauracji wyśpiewaliśmy Matiemu "sto lat" i zjedliśmy pyszny torcik, a później poszliśmy na spacer na molo...
Od naszej Akcji przekazaliśmy Matiemu prezenty - gadżety Motor Centrum oraz Mitsumaniaki, a także koszulkę z autografami jego najukochańszego zespołu - Dżem !
Mati był bardzo szczęśliwy i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu!
Serdecznie dziękuję Mitsubishi Motors Polska, Mitsubishi Motor Centrum oraz Wam - przekazującym składki na cele Mitsumaniaki Dzieciom, bo dzięki Wam możemy spełniać marzenia nieuleczalnie chorych dzieci!
STO LAT MATI!
"...Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil..."
Dżem, Do Kołyski

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com