"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 Wyprawa Mateusza nad morze!
2016-04-05

Poznajcie Mateusza - podopiecznego Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
"Mati 16 kwietnia będzie kończył 19 lat. Jest pod opieką naszego Hospicjum ze względu na postępujący przebieg choroby Duchenne'a. Dla niewtajemniczonych - choroba polegająca na stopniowym zaniku mięśni, obecnie Mati ma świat dosłownie na "wyciągnięcie" prawej dłoni, reszta ciała jest uzależniona od pomocy życzliwych Mu osób.

Poznajcie Mateusza - podopiecznego Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
"Mati 16 kwietnia będzie kończył 19 lat. Jest pod opieką naszego Hospicjum ze względu na postępujący przebieg choroby Duchenne'a. Dla niewtajemniczonych - choroba polegająca na stopniowym zaniku mięśni, obecnie Mati ma świat dosłownie na "wyciągnięcie" prawej dłoni, reszta ciała jest uzależniona od pomocy życzliwych Mu osób. Jednak pomimo przeszkód natury fizycznej ośmiela się być szczęśliwy i "żyć z całych sił" jak mówi piosenka Dżemu , zresztą jedna z Jego ulubionych.
W zeszłym roku w ramach prezentu przypadającego na Jego 18-nastkę udało nam się spełnić Jego marzenie dzięki pomocy Fundacji "Trzeba Marzyć". Mateusz wraz z Mamą pojechał w ten czas do Warszawy by na żywo zobaczyć widowisko Wreslingu (zapalony fan) :). W tym roku zamarzyło Mu się by: "wyjść z domu i zobaczyć morze". Przez miniony rok Jego siły oddechowe niestety słabną w przyspieszającym tempie, nie mamy więc zbytnio czasu by rzeczy których Mati chciałby jeszcze doświadczyć zwlekały."
W ramach Akcji MitsuManiaki Dzieciom dzięki pomocy Mitsubishi Motors Polska, "MOTOR CENTRUM" Dealer Mitsubishi z Gdańska oraz Auto Krak - Salon Mitsubishi Kraków organizujemy wyjazd dwoma autami na spacer Matiego po sopockim Molo :) Wspólnie z Matim powpatrujemy się w morze i na pewno Wam o naszej wyprawie napiszemy :)

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com