"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 Wakacje z Wiktorią!
2014-09-07

W piątek, 29 sierpnia, w doskonałych humorach z urlopu wróciła Wiktoria i Ola, których uśmiechy i piaskowe babki podziwiać możecie na zdjęciach poniżej.Wrócili z naszej Łeby, gdzie Rodzina którą wspieramy spędziła tygodniowe wakacje. Miejsce okolone pięknymi lasami Słowińskiego Parku Narodowego i pełne słońca.


„Dla nas te wakacje pozostaną długo w pamięci. Dziękujemy Wszystkim osobom, które się do tego przyczyniły.” – przekazuje nam Mama małej Wiktorii która dzielnie walczy ze swoimi dolegliwościami.

Z całego serca dziękujemy Ośrodkowi Wczasowemu Fregata w Łebie http://www.ow-fregata.pl/index.php oraz portalowi http://www.super-nowa.pl/, którzy już trzeci rok z rzędu sponsorują tygodniowe wakacje z pełnym wyżywieniem naszym podopiecznym! Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy przekazują pieniążki na cel MMDZIECIOM. Dzięki wam mogliśmy sfinansować przejazd rodziny z domu rodzinnego do Ośrodka Wczasowego.

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com