"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
  Wydawnictwo NIKO
2019-05-06

W zeszłym tygodniu odwiedziłem Wydawnictwo NIKO, które specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych książek, opowiadań, albumów dla dzieci takich jak m.in. Piaskowe obrazki, wyczarowane z wody i wiele wiele innych!
Wydawnictwo przekazało nam na licytacje wiele ogromnych autek z tektury - Tektorado, do których spokojnie wsiądą dwa maluchy 🙂
Serdecznie dziękuję za wsparcie!

Autka te będzie można wylicytować już w najbliższą sobotę na VIII Zlocie Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych w Mega Park - Rodzinny Park Rozrywki, a później na naszych Zlotach!
O wydawnictwie:
Każdy z nas zaczynał w dzieciństwie przygodę z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Nasze doświadczenia z tym związane są lepsze lub gorsze, ale wszyscy chcemy, żeby wspomnienia naszych pociech z tego okresu były jak najprzyjemniejsze. Dlatego Wydawnictwo NIKO tworzy ćwiczenia, które kształcą i bawią. Poprzez zabawę dzieci poznają świat, uczą się liczyć, pisać, czytać i rozwijają swoje zdolności manualne. Książki są atrakcyjnie i nowocześnie wydane, urozmaicone graficznie i wzbogacone pięknymi rysunkami. Wydawnictwo NIKO współpracuje z doświadczonymi autorami i nauczycielami-praktykami, dzięki temu książki osiągają najwyższy poziom merytoryczny zgodny z wytycznymi MEN.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wydawnictwa na www.wydawnictwoniko.pl

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com