"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
 Carbage run 2018 zakończony!
2018-08-05

To była niesamowita przygoda!

Dotarliśmy do Hamburga!
To była niesamowita przygoda! 5 krajów, 2500km przebytych 18 letnim Space Runnerem wartości 500 Eur (plus kolejne 2700km by dojechać do startu i wrócić do Hamburga;)). Razem z Bodo Engemann i rekinem Heina dotarliśmy na największe rekinie szczyty Andory 2408mnpm, a także zwiedziliśmy Szwajcarię, Francję i całą Katalonię kończąc w Barcelonie! Temperatury dochodziły do 42 stopni, a górzyste serpentyny dawały się nam i autu we znaki ale daliśmy radę! I to wszystko dla fundacji MitsuManiaki Dzieciom!
Dzięki Wam zebraliśmy na tą chwilę ponad 8000zł (w tym na tą chwilę od naszych niemieckich przyjaciół - 6100zł), plus jeszcze wpłaty gotówkowe podczas podróży i kolejne wpłaty z Niemczech, które podliczę po powrocie. Powinniśmy przekroczyć 10 tys. zł!
Serdecznie dziękuję Wam wszystkim za wpłaty! Dzięki Wam co roku możemy powiększać zakres naszej pomocy dzieciaczkom (dzień dziecka zeszły rok 2 hospicja, ten rok 5 hospicjów, wyprawki szkolne zeszły rok 2 hospicja, ten rok również 5!)

Vielen Dank fur Bodo und alen deutschen Freunde! Du bist der Beste  !!!

Jutro już pozostaje malutkie 800km do domu i wracamy do pracy oraz ruszamy z zakupami wyprawek szkolnych dla dzieciaczków 🙂
Jeszcze raz dzięki, że jesteście ze mną!

Wstecz

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com