"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer

Inne projekty »


www.mitsumaniaki.com - Oficjalny Klub Mitsubishi "MitsuManiaki" - Oficjalny Klub Mitsubishi w Polsce - "Mitsumaniaki" to projekt Miłośników Mitsubishi, który ma za zadanie łączyć, informować, pomagać...

Mitsumaniaki stworzone zostały dla wszystkich ludzi - posiadających auta marki Mitsubishi, choć nie jest to konieczne. Wystarczy, że są maniakami Mitsubishi. Chcielibyśmy również, aby ludzie którzy chcą kupić auta tej marki, znaleźli tu wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, dowiedzieli się o plusach i minusach tej marki.

Założycielami naszego klubu są czterej panowie: Patryk Schultz z Grudziądza, Bartosz Świderski i Hubert Ciuruś z Warszawy oraz białostocki dealer samochodów marki Mitsubishi Jacek Łukaszewski (zwanych dalej Założycielami)

MitsuManiaki Assistance (www.mitsumaniaki.com) - Ideą przyświecającą założeniu Assistance było to, żeby każdy z naszych klubowiczów mógł być spokojny, iż w razie awarii samochodu, braku paliwa czy też chociażby chęci spotkania się może liczyć na naszych klubowiczów rozsianych na terenie całej Polski. Jest nas już około 50 osób, rozsianych w 12 z 16 województw.

Przykłady że idea assistance się sprawdza można śledzić na bieżąco na naszym forum. Tam ludzie którzy skorzystali z pomocy lub sami udzielili pomocy dzielą się wrażeniami.

MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com