"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
Oficjalne naklejki fundacyjnej podróży charytatywnej
2019-02-28

Oficjalne naklejki fundacyjnej podróży charytatywnej Patryk Schultz i Fred Frank dookoła Europy już gotowe! Można je kupić za 6zł/sztuka (1.5 EUR), a część pieniążków zasili naszą fundację!

Team #24 MMDzieciom - 20Nations Rallye - 4 Kids Team 2019
2019-02-05

Już w lipcu startuje wyprawa charytatywna dookoła Europy, w której bierze udział Patryk Schultz i Fred Frank, a której celem będzie zebranie jak największej ilości pieniążków na naszą fundację!

Licytacja charytatywna na rzecz Fundacji MMDZIECIOM!
2019-01-27

Zapraszamy do licytacji jedynego w swoim rodzaju Misia przekazanego nam od Ale Bomba! Miś jest cudowny i drugiego takiego na pewno nie znajdziecie!

Serdeczne podziękowania
2019-01-16

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Przedszkole Terapeutyczne Mam Talent w Ostródzie / Wałdowie za zorganizowanie kiermaszu świątecznego oraz przekazanie dochodów ze sprzedaży na rzecz fundacji MitsuManiaki Dzieciom.

5 Hospicjów w całej Polsce
2019-01-05

5 Hospicjów w całej Polsce (śląskie, podkarpackie, otwock, łódzkie, olsztyn), ponad 250 dzieci i rodzeństwa obdarowanych prezentami, tysiące przejechanych kilometrów i obdarowanych uśmiechów! Kolejna świąteczna akcja Fundacji MitsuManiaki Dzieciom dobiegła końca! Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wsparli naszą fundację, kupili prezenty i pomagali nam w przekazaniu prezentów!

Grupa Gezet
2019-01-02

Już od wielu wielu lat Grupa Gezet wspiera naszą fundację poprzez zakup ogromnej ilości kalendarzy! Serdecznie dziękuję i zapraszam do polubienia fanpage Grupa Gezet, a także odwiedzin osobiście w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp.!

Po czym poznać prawdziwego MitsuManiaka??
2018-12-27

Jeśli chcesz mieć takie wypasione stroje jak Rafałek kupuj MitsuManiakowe naszywki w naszym sklepie 🙂 Pomagasz tym samym fundacji MitsuManiaki Dzieciom!

Tosia z Olsztyna
2018-12-21

A tymczasem z życzeniami Wesołych Świąt Bożego Narodzenia swoje zdjęcie z prezentami od nas przesłała nam malutka Tosia z Olsztyna!

Co robimy? Zakupy robimy 🙂
2018-12-19

Tym razem kupujemy brakujące prezenty dla dzieci z Hospicjum Promyczek w Otwocku, gdzie już w najbliższy weekend wspólnie z Grupa PGD rozwieziemy prezenty 🙂 ❤

A tak wyglądała zbiórka zorganizowana przez klub Motocykliczni Grudziądz.
2018-12-19

Zebrano 1120,73zł na naszą fundację! Wielkie dzięki za pomysł, organizację i wspieranie naszej fundacji! Motocykliczni Grudziądz Space Runner 4 Kids Rock Oil Polska autoswiat.pl Schultz.com.pl AUTO KRAK Salon Mitsubishi Kraków https://youtu.be/bSkXqJQftCI

Strona: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


O projekcie »


"MitsuManiaki Dzieciom" zwana jest póki co akcją, wkrótce też zostanie stworzona forma prawna tej akcji (fundacja)

Założeniem Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest wspólna nasza pomoc w spełnianiu marzeń (oczywiście tych możliwych do spełnienia...) dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów na terenie Polski.

Przez spełnianie marzeń rozumiemy np.: Zakup komputera/laptopa, organizowanie udziału w rajdzie/ wejscia do boksów, wizyty ze znanym kierowcą rajdowym, itp itd..

Stroną www Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest www.mitsumaniakidzieciom.pl

Będziemy Państwa sukcesywnie informować o naszych akcjach , oraz marzeniach, które będziemy chcieli spełniać.

Odpowiedzialnym za Akcję "MitsuManiaki Dzieciom" jest Patryk Schultz. Zapraszam do kontaktu za pomocą zakładki "Kontakt"


MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com