"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
Kancelaria Prezydenta RP
2019-08-08

Składamy serdeczne podziękowania dla Kancelaria Prezydenta RP i Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za przekazanie tak pięknego daru na licytację, z której środki przekazujemy na spełnianie marzeń dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów w całej Polsce <3 Ten piękny dar będzie można wylicytować na najbliższym Zlocie MitsuManiaków, który odbędzie się w dniach 30.08-1.09 w Wieżycy na Kaszubach!

Lato w pełni
2019-07-25

Lato w pełni, ale my już powoli przygotowujemy się do spełniania kolejnych marzeń dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzeństwa! Jak co roku chcielibyśmy przekazać dzieciom chorym kolejne wyprawki szkolne. Dlatego jeśli ktoś z Was chce przekazać nam zeszyty, ołówki, kredki, piórniki, plecaki (prosimy tylko o nowe rzeczy) i inne przybory szkolne - zapraszamy do kontaktu!

Serducho
2019-07-17

A to serce przygotowaliśmy z Fred Frank specjalnie dla wszystkich dzieci z Hospicjów. Znajdziecie je na naszej trasie w pobliżu Budapesztu 🙂

Pierwszy sponsor
2019-07-04

Pierwszy sponsor naszej charytatywnej wyprawy dookoła Europy z ramienia Mitsubishi - niemiecki oddział Mitsubishi Motors DE!

Dziękujemy Kancelaria Prezydenta RP!
2019-07-02

Dziękuję Kancelaria Prezydenta RP za zainteresowanie się naszą wyprawą charytatywną Team #24 MMDzieciom dookoła Europy oraz za deklarację przekazania daru na najbliższą aukcję Fundacji MitsuManiaki Dzieciom!! ❤ ❤ ❤

Team #24 MMDzieciom
2019-07-01

Pierwsze wpisy już na naszym aucie! Chcesz też być na naszym aucie? Zobaczą je miliony osób z 20 krajów, które przemierzymy w 16 dni ponad 20 letnim autem bez GPS, bez autostrad i bez klimy

Musimy się podzielić z Wami tą fotką <3
2019-06-24

Malutkie szkraby zdecydowanie polubiły nasze fundacyjne Misie :) Śliczna Oleńka nie wypuszcza misia na krok! I ty możesz mieć wyjątkowego fundacyjnego Misiaka! Kupisz go w naszym sklepie www.allegro.pl/uzytkownik/mmdzieciom !

Już za miesiąc
2019-06-19

wyprawa charytatywna dookoła Europy!

Dzień Dziecka z MitsuManiaki Dzieciom
2019-06-03

Niemal 70 pięknych ramek na zdjęcia przekazane zostały do dzieci z Hospicjum Domowego Caritas w Olsztynie :)

Tak piękne i milutkie ręczniki kąpielowe
2019-06-03

Dzień Dziecka z Fundacją MMDZIECIOM Tak piękne i milutkie ręczniki kąpielowe otrzymały od nas na dzień dziecka dzieciaczki z Hospicjów domowych w Tychach i Lublinie :)

Strona: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  


O projekcie »


"MitsuManiaki Dzieciom" zwana jest póki co akcją, wkrótce też zostanie stworzona forma prawna tej akcji (fundacja)

Założeniem Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest wspólna nasza pomoc w spełnianiu marzeń (oczywiście tych możliwych do spełnienia...) dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów na terenie Polski.

Przez spełnianie marzeń rozumiemy np.: Zakup komputera/laptopa, organizowanie udziału w rajdzie/ wejscia do boksów, wizyty ze znanym kierowcą rajdowym, itp itd..

Stroną www Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest www.mitsumaniakidzieciom.pl

Będziemy Państwa sukcesywnie informować o naszych akcjach , oraz marzeniach, które będziemy chcieli spełniać.

Odpowiedzialnym za Akcję "MitsuManiaki Dzieciom" jest Patryk Schultz. Zapraszam do kontaktu za pomocą zakładki "Kontakt"


MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com