"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami!
2019-05-23

Część prezentów jest już w produkcji u naszego najlepszego speca od haftu - firmy Rodogost, część dotarła już do Hospicjów, a część przygotowujemy sami! Niemal 100 albumów na zdjęcia czeka na wycięcie i wklejenie dedykacji 🙂 ktoś chętny pomóc? 🙂

Green Zone Photo
2019-05-08

Podczas VIII Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych będzie okazja wylicytować tą piękną fotografię wydrukowaną w formacie obrazu 60x80 od Green Zone Photo!

Wydawnictwo NIKO
2019-05-06

W zeszłym tygodniu odwiedziłem Wydawnictwo NIKO, które specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych książek, opowiadań, albumów dla dzieci takich jak m.in. Piaskowe obrazki, wyczarowane z wody i wiele wiele innych! Wydawnictwo przekazało nam na licytacje wiele ogromnych autek z tektury - Tektorado, do których spokojnie wsiądą dwa maluchy 🙂 Serdecznie dziękuję za wsparcie!

Japanese Night Riders w Grudziądzu!
2019-05-01

107zł! Tyle zebraliśmy wraz z Space Runner 4 Kids na naszą fundację podczas rozpoczęcia sezonu Japanese Night Riders w Grudziądzu! Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz Organizatorom za możliwość zorganizowania zbiórki!

Rozpoczęcie Sezonu 2019 Japanese Night Riders Spot
2019-04-26

Już za dwa dni odbędzie się Rozpoczęcie Sezonu 2019 Japanese Night Riders Spot, na którym będzie można podpisać się na naszym fundacyjnym Space Runner 4 Kids oraz przeprowadzona zostanie zbiórka na fundację MitsuManiaki Dzieciom!

217zł! W zaokrągleniu do złotówki w górę.
2019-04-15

Taką kwotę udało nam się zebrać na JDM Day’s organizowanych przez Yakuza JDM Team Tczew!

JDM Day’s w Płaczewie
2019-04-10

Już w najbliższy weekend JDM Day’s w Płaczewie organizowane przez Yakuza JDM Team Tczew. W tych dniach będziecie mogli wesprzeć naszą Fundację dzięki zorganizowanym zbiórkom!

Już mamy kwiecień
2019-04-05

powoli zbliża się nasza pierwsza większa akcja - Dzień Dziecka z Fundacją MMDZIECIOM!

Coraz bliżej
2019-03-25

wyprawa dookoła Europy autem ponad 20 letnim, w ciągu 16 dni, przez 20 krajów, bez autostrad, bez GPS, dwóch przyjaciół - Fred Frank z niemieckiego klubu Mitsubishi i Firek - z Mitsumaniaków ;P. A wszystko po to, by zebrać jak największą kwotę dla dzieciaków z Hospicjów w ramach fundacji MitsuManiaki Dzieciom! Chcesz być naszym partnerem? Zapraszamy na priv!

Oficjalne naklejki fundacyjnej podróży charytatywnej
2019-02-28

Oficjalne naklejki fundacyjnej podróży charytatywnej Patryk Schultz i Fred Frank dookoła Europy już gotowe! Można je kupić za 6zł/sztuka (1.5 EUR), a część pieniążków zasili naszą fundację!

Strona: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  


O projekcie »


"MitsuManiaki Dzieciom" zwana jest póki co akcją, wkrótce też zostanie stworzona forma prawna tej akcji (fundacja)

Założeniem Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest wspólna nasza pomoc w spełnianiu marzeń (oczywiście tych możliwych do spełnienia...) dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów na terenie Polski.

Przez spełnianie marzeń rozumiemy np.: Zakup komputera/laptopa, organizowanie udziału w rajdzie/ wejscia do boksów, wizyty ze znanym kierowcą rajdowym, itp itd..

Stroną www Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest www.mitsumaniakidzieciom.pl

Będziemy Państwa sukcesywnie informować o naszych akcjach , oraz marzeniach, które będziemy chcieli spełniać.

Odpowiedzialnym za Akcję "MitsuManiaki Dzieciom" jest Patryk Schultz. Zapraszam do kontaktu za pomocą zakładki "Kontakt"


MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com