"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu."
Albert Schweitzer
Łódzkie Hospicjum
2018-12-12

Dzieciaczki z Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci również otrzymało prezenty!

Dziś MitsuManiaki Dzieciom kończą 7 latek!!!
2018-12-12

Kochani! Dziś MitsuManiaki Dzieciom kończą 7 latek!!! Zaczynaliśmy dokładnie 7 lat temu od pojedynczych prezentów dla chorych dzieci. Dzisiaj jesteśmy Fundacją, która spełnia marzenia setek dzieci w min. 3 corocznych akcjach - Dzień Dziecka, wyprawki szkolne i Święta Bożego Narodzenia!

Motocykliczni Grudziądz
2018-12-10

a tak Motomikołaje z naszego zaprzyjaźnionego klubu Motocykliczni Grudziądz prowadzili zbiórkę na rzecz naszej Fundacji! Serdecznie dziękujemy!!!

Krzyś
2018-12-09

U Krzysia, którego miałem zaszczyt poznać w zeszłym roku, który otrzymał wtedy misia nazwanego moim imieniem i który w końcu opowiadał mi najśmieszniejsze kawały pod słońcem, tym razem była Mikołajowa Joanna.

A na koniec mojej podróży Oliwier z rodzeństwem:)
2018-12-09

Prezenty, które nie dotarły do nas do piątku wyślemy do dzieci w tygodniu kurierem, a wszystkim dzieciom i rodzicom z Hospicjum Caritas życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt!

W odwiedzinach u Zosi 🙂
2018-12-09

Prezenty bardzo się spodobały :)

Gosia
2018-12-08

Gosia przeprowadziła na mnie dokładne badania! Lekka nadwaga jest, ale chyba dam radę 😜

A tymczasem w Olsztynie Mikołaje Joanna i Tadeusz ruszają w podróż do dzieciaczków!
2018-12-08

Dziękujemy Ssangyong - Auto Serwis Sikorski za pomoc od wielu lat i udostępnianie aut do rozwiezienia prezentów dzieciaczkom! Z Mitsubishi - Auto Serwis Sikorski Sp.j.

Ruszamy!
2018-12-08

Dziś odwiedzamy dzieci z Hospicjum Caritas w Olsztynie! Z całego serca Dziękujemy za Udostępnienie aut Mitsubishi Motors Polska!

I nawet Złomek rozwozi świąteczne prezenty!
2018-12-07

Prezenty dla dzieci z łódzkiego Hospicjum dotarły na Tor Łódź (gdzie już 19 stycznie kolejne MitsuManiakowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy!), a w poniedziałek Olinka zawiezie je prosto do Hospicjum 🙂

Strona: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


O projekcie »


"MitsuManiaki Dzieciom" zwana jest póki co akcją, wkrótce też zostanie stworzona forma prawna tej akcji (fundacja)

Założeniem Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest wspólna nasza pomoc w spełnianiu marzeń (oczywiście tych możliwych do spełnienia...) dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów na terenie Polski.

Przez spełnianie marzeń rozumiemy np.: Zakup komputera/laptopa, organizowanie udziału w rajdzie/ wejscia do boksów, wizyty ze znanym kierowcą rajdowym, itp itd..

Stroną www Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest www.mitsumaniakidzieciom.pl

Będziemy Państwa sukcesywnie informować o naszych akcjach , oraz marzeniach, które będziemy chcieli spełniać.

Odpowiedzialnym za Akcję "MitsuManiaki Dzieciom" jest Patryk Schultz. Zapraszam do kontaktu za pomocą zakładki "Kontakt"


MitsuManiaki Dzieciom
O projekcie  |  Inne projekty  |  Kontakt
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl | Logo: kordianmichalski.com